Poznajemy kraje anglojęzyczne – Szkocja

W ramach projektu edukacyjnego „ Poznajemy kraje anglojęzyczne” w dniu 27.10.2016 r. uczniowie klasy 3 a zaprezentowali wyniki swoich poszukiwań. Tym razem ich prace związane były ze Szkocją. Uczniowie opowiadali o historii i tradycjach Szkocji. Przedstawili tradycyjne szkockie potrawy i zapoznali swoje koleżanki i kolegów z najsławniejszymi postaciami pochodzącymi z tego kraju. I tym razem uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i oryginalnością. Ogrom informacji wraz z pięknymi pracami pozwoliły przybliżyć uczniom piękny kraj jakim niewątpliwie jest Szkocja. Prace uczniów można podziwiać w sali językowej nr 27 w naszej szkole. Dziękuję za zaangażowanie i z niecierpliwością czekamy na kolejny kraj, którego tradycje przybliżą nam uczniowie w nadchodzącym miesiącu.

Galeria zdjęć –> kliknij