Spotkanie z autorem Krzysztofem Petkiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 1

Dnia 18 października 2022 r. na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie Filia nr 1, klasa 2a miała okazję spotkać się z panem Krzysztofem Petkiem – reportażystą, autorek książek a także organizatorem szkół przetrwania.  Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się bardzo ciekawej historii związanej ze skarbem, który autor wraz ze swoją ekipą odnalazł w Górach Sowich. Ponadto pan Krzysztof Petek uchylił rąbka tajemnicy z nowej książki pt: „Jestem Nowy”. Książeczkę tą wraz z pamiątkowym wpisem od autora, dzieci mogły zakupić tuż po spotkaniu. Do książeczki autor dorzucał w gratisie „czarodziejską kulkę”. Spotkanie bardzo nam się podobało. Każde dziecko wyszło zadowolone a  na pamiątkę otrzymało balonik. Zachęcamy do czytania nie tylko tej książeczki, ale wielu innych z szerokiego wachlarza książek napisanych przez p. Krzysztofa Petka.

                                                                                                                                                                                                                                                     B. M.

Galeria