Spotkanie z autorem

20 maja uczniowie klas: 2a i 3b wraz z opiekunami (p. B. Matejko oraz p. M. Lech) gościły w Bibliotece Miejskiej. Spotkały się tam z autorem książek sensacyjno-przygodowych, reportażystą, organizatorem wypraw  i szkół przetrwania – panem Krzysztofem Petkiem. Podczas spotkania autor opowiadał dzieciom, jak zaczęła się Jego przygoda z pisaniem, uchylił rąbka tajemnicy związanej z książeczką „Jestem Nowy”. Na koniec spotkania dzieci mogły zakupić książeczkę wraz ze specjalną dedykacją od autora. Do każdej książeczki p. Krzysztof Petek dodawał coś gratis….Co to było? Drobnostka związana z Jego czarami… Dziękujemy za cudne spotkanie.

B.M.