Święta, święta

W naszej szkole przygotowujemy się intensywnie do Świąt Wielkanocnych. Dzieci w świetlicy szkolnej wykonały palmy, zające, baranki wielkanocne oraz kartki świąteczne, które przypominają nam o kultywowaniu tradycji i zwyczajów związanych z okresem Wielkanocy. Wzięliśmy udział w kilku konkursach świątecznych między innymi na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną” , „Wielkanocne wrota”, „Wielkanocnego baranka” i „Wielkanocne kartki świąteczne”. Nasze prace i prace wykonywane na lekcji techniki ozdabiają szkolny hol. Miło nam poinformować, że palma uczennicy z klasy III a Oliwki Marciniak zajęła I miejsce w konkursie organizowanym przez SP nr 3.Zuzanna Marciniak i Oliwia Marciniak z klasy III a zajęły III miejsce w konkursie na baranka organizowanym przez SP nr 14. Natomiast baranki uczennic z klasy IIIa Igi Soroko i Uladzislavy Kruchok zajęły wyróżnienia.

I.K-A