Szkolny turniej w piłkę siatkową MIKST klas V-VII

W dniu 13 marca w ramach propagowania zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego w Naszej szkole odbył się turniej par w piłkę siatkową🏐. Do rywalizacji sportowej i przede wszystkim miłej zabawy zgłosiło się 11 zespołów (6 mikstów i 5 par żeńskich), które zostały podzielone na dwie grupy. Do półfinałów z każdej grupy awansowały dwie pierwsze drużyny które stoczyły pojedynki w systemie na krzyż pozostałe drużyny rozegrały mecze o kolejne miejsca. Po bardzo zaciętych spotkaniach wyniki rywalizacji wyglądały następująco:

1 miejsce – Michalina Jankowska + Marcin Dąbrowski

2 miejsce – Zuzanna Trzybulska + Adam Kuca

3 miejsce – Roksana Lipińska + Damian Starościak

4 miejsce – Julia Urbaniak + Wojtek Kuca

5 miejsce – Milena Krzywicka + Szymon Król

6 miejsce – Dominika Grzelak + Iga Użarowska

7 miejsce – Ewa Bedynek + Hanna Grobelna

8 miejsce – Nadia Skuza + Wiktor Heinze

9 miejsce – Lena Babiarczyk + Margaryta Dyihunkova

10 miejsce – Łucja Ziółkowska + Erika Havrylova

11 miejsce – Kornelia Holcman + Wiktoria Szatkowska

Gratulujemy 🎊🎉wszystkim uczestnikom wysokich umiejętności i zapraszamy na kolejne edycje turniejów. 👏

Galeria