Turniej Aktywnych Szkół Multisport

Nasza szkolna roczna przygoda w Turnieju Aktywnych Szkół Multisport dobiegła końca. Dnia 15.02. we Wrocławiu, przedstawiciele 35 szkół z całego Dolnego Śląska, które zakwalifikowały się do Turnieju i brały w nim udział, odebrali nagrody za zajęte miejsca i za uczestnictwo. Z wielką dumą informujemy, że nasza szkoła w ogólnej klasyfikacji Turnieju ASM zajęła III miejsce.

Szkoła zdobyła nagrodę pieniężną w wysokości 2000zł., która zostanie spożytkowana na zwiększenie aktywności dzieci w życiu codziennym.

Jest to sukces całej naszej społeczności, także wszystkim osobom, które zaangażowały się  w projekt dziękujemy.

Gratulujemy przede wszystkim uczniom naszej szkoły, gdyż to ich postawa i zaangażowanie podczas ćwiczeń i całego roku doprowadziły do tego, że poprawili swoje wyniki i pozwoliło to zająć tak wysokie miejsce.

O tym, że nie jest wcale tak prosto zmierzyć się z Potworami Bezruchu podczas testu Eurofit, mogli się przekonać koordynatorzy ASM podczas uroczystości zakończenia , gdyż sami mieli okazję wykonać test Eurofit. Przedstawiciele naszej szkoły pani Sylwia Partyka i pan Remigiusz Użarowski walczyli w drużynie „żółtych”, która zwyciężyła.

Nagroda została przekazana na cele charytatywne, na Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Galeria zdjęć –>