Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21 czerwca w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych. Pani Dyrektor Jadwiga Niewola podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy.  Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.

Uczniowie klas VII przygotowali drobne upominki żegnając w ten sposób starszych kolegów. Swoich wychowanków żegnali również wychowawcy. Uczniowie z klas ósmych podziękowali swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas, za pomoc, życzliwość i trud włożony w edukację.

Jednocześnie pożegnaliśmy pracowników odchodzących na emeryturę. W tym roku szkolnym na po 34 latach w tym 20 lat pracy jako dyrektor przechodzi na zasłużony odpoczynek pani Dyrektor Jadwiga Niewola. Nasza szkoła przechodzi pod panowanie pani Anny Kubaczki.  Gratulujemy!

Naszym zwyczajem jest już stałą akcja „Zamiast kwiatka”, można było przyłączyć się do akcji charytatywnej na rzecz Fabiana Czechowskiego. „Zamiast kwiatka” to już stały element końca roku szkolnego w naszej szkole. Dzięki tej akcji nasza społeczność pomaga potrzebującym dzieciom. Zebrane fundusze trafią do potrzebującego chłopca i wesprą jego rehabilitację.

Wszystkim biorącym udział w akcji bardzo dziękujemy.

Galeria