WALENTYNKOWY TURNIEJ PAR W PIŁKĘ SIATKOWĄ – klas VI –VII

W dniu 19.02.2024 w ramach Programu Promującego Zdrowie odbył się „Walentynkowy Turniej Par w piłkę siatkową klas VI i VII”. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par, które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja toczyła się do wygrania 11 punktów i dwóch setów. Rywalizacja była bardzo wyrównana i toczyła się w świetnej atmosferze. Po rozegraniu meczy grupowych systemem każdy z każdym nastąpiła faza półfinałowa i gra o poszczególne miejsca.

Wyniki meczy półfinałowych:

Dawid + Damian : Lena + Roksana – 2:0

Wiktor + Janek : Iga + Alicja – 2:0

Mecz o 5 miejsce

Szymon + Wojtek : Julia + Dominika – 2:0

Mecz o 7 miejsce

Ewa + Hania : Bartek + Kornelia – 2:0

Mecz o 3 miejsce

Iga + Alicja : Roksana + Lena – 2:1

Finał

Wiktor + Janek : Dawid + Dominik – 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Wiktor + Janek

2 miejsce – Dawid + Dominik

3 miejsce – Iga + Alicja

4 miejsce – Roksana + Lena

5 miejsce – Szymon + Wojtek

6 miejsce – Julia + Dominika

7 miejsce – Ewa + Hania

8 miejsce – Bartek + Kornelia

9 miejsce – Patrycja + Dominika

Galeria