Witajcie w naszej szkole:))

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania dni otwartych naszej szkoły.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się dlaczego wybierać naszą szkołę – zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku promocyjnego.

Witajcie w naszej szóstce !!!

Nasza szóstka jest szkołą kameralną, co sprawia, że każdy uczeń czuje się tu bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o miłą atmosferę i przyjazne kontakty między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Nasza szkoła daje uczniom możliwość realizowania własnych zainteresowań lub po prostu wyjścia poza utarty schemat. Naprzeciw chłonnym dziecięcym umysłom mogą wyjść zajęcia pozalekcyjne. Nauczyciele to zespół energicznych i zaangażowanych pedagogów, doskonale przygotowanych merytorycznie do prowadzenia zajęć. Nasi nauczyciele dbają o dodatkowe, formy własnego kształcenia. Niewielka liczebność klas to jedna z głównych zalet naszej szkoły. Małe zespoły mogą efektywniej pracować w czasie lekcji, a nauczyciele są w stanie zapewnić dzieciom tyle uwagi, ile potrzebują.  Dbamy o zaangażowanie społeczne i wrażliwość na innych – możliwość włączenia się w działalność szkolnego wolontariatu, samorządu. Możemy jeszcze wymieć tutaj przynajmniej kilkanaście innych powodów, ale…..

MAMY CZAS DLA NASZYCH UCZNIÓW I CHCE NAM SIĘ CHCIEĆ !

Galeria