XIX Memoriał im. Zbigniewa Szadaja w piłkę siatkową chłopców

Dnia 20.03.2024r na hali Widowiskowo-Sportowej w Głogowie odbył się „XIX Memoriał im. Zbigniewa Szadaja w piłkę siatkową chłopców” upamiętniający nauczyciela, wychowawcę i trenera piłki siatkowej.

Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn chłopców z miasta i powiatu głogowskiego, którzy zostali podzielenia na dwie grupy. Nasi zawodnicy wygrali grupę pokonując 2:0 zawodników z Sp3 i 2:1 uczniów z Sp10.

W półfinale zmierzyli się z drużyną reprezentującą Szkołę Podstawową w Jerzmanowej , pokonując ich 2:1 awansowali do finału

W meczu finałowym po zaciętej walce 2:1 musieli uznać wyższość reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie.

Marcin Dąbrowski został uhonorowany nagrodą za wyróżniającego się zawodnika.

Dzięki takim wynikom nasza reprezentacja zajęła J

Klasyfikacja końcowa turnieju

1 miejsce SP14

2 miejsce SP6