Zajęcia otwarte

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na które z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed świętami i w naszej szkole nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy grupę starszaków
z opiekunami z Przedszkola Akademia Pana Kleksa na zajęcia otwarte, na których poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki przygotowywały z pomocą uczniów klasy II a z naszej szkoły piękne bożonarodzeniowe ozdoby na choinkę. Spotkanie było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w świąteczny nastrój.
Galeria zdjęć –>