Zebraliśmy dary dla dzieci z oddziału onkologicznego – akcja ze strażakami z sekcji ratunkowej

 W ciągu ostatnich dni udało się nam uzbierać prezenty dla dzieci z oddziału onkologicznego we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i ich rodziców udało się uzbierać całkiem sporo zabawek, artykułów papierniczych, książek, gier i maskotek.              

Do naszej akcji włączyła się również jedna klasa 4 ze Szkoły Podstawowej w Serbach, pod opieką p.A.Kruszewskiej, która również w naszej szkole jest nauczycielem języka polskiego.

Za wszystkie przyniesione dary bardzo dziękujemy, na pewno dzieci w szpitalu ucieszą się ze wspaniałych prezentów.

                                                                                                                                                                                                              J.R.
Galeria zdjęć –>