Zostań projektantem wnętrz.

Uczniowie klas szóstych na lekcjach techniki zamienili się w prawdziwych projektantów wnętrz. Przed przystąpieniem do pracy uczniowie musieli odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

W jaki sposób przedstawią swój pokój?

Jakich materiałów i narzędzi będą potrzebować?

Jak zaplanują swoją pracę i zorganizują stanowisko pracy?

Jakie zasady BHP muszą być przestrzegane?

Projektując pokój uczniowie musieli pamiętać o  elementach wyposażenia pokoju nastolatka, czyli  strefie odpoczynku, nauki oraz zabawy. Wśród prac znalazły się prace wykonane różnymi technikami: rzut poziomy, prace przestrzenne wykonane w pudełku, prace wykonane z klocków. Dużą grupę stanowiły prace wykonane w grach komputerowych: Minecraft, The Sims 4, Roblox  Bloxburg. Przedstawione prace są rzeczywistymi pokojami uczniów lub pokojami marzeń.

Przepiękne pokoje dla nastolatków można podziwiać w galerii zdjęć.

Zapraszam również do obejrzenia filmu https://www.youtube.com/watch?v=O7D6UV_anG0

Galeria