Witamy!
na oficjalnej stronie internetowej
Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie
Serdecznie zapraszamy do jej
zwiedzania!

Nawigacja

Kalendarz

Aktualnie:

Nasza „Mikołajkowa” wyprawa z kijkami nordic walking odbyła się dnia 13.12.2017r. Z racji tego, iż nasz Mikołajkowy Rajd zbiegł się z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego, trasa naszej wyprawy została tak zaplanowana, abyśmy mogli uczcić miejsce pamięci związane z tą datą. Zapaliliśmy znicz pod pomnikiem upamiętniającym ofiary totalitaryzmu i stanu wojennego w Polsce, który znajduje się przy ul. Obrońców Pokoju, a następnie przeszliśmy trasą przez fosę i park.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i równocześnie zapraszamy na następne „kijkowe” wyjście, które odbędzie się w marcu pod hasłem …..w poszukiwaniu wiosny.

Koordynatorki projektu: Sylwia Partyka i Anna Kubaczka