Program Aktywne Szkoły – MultiSport

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Nasza szkoła pomyślnie przeszła kwalifikacje do Programu Aktywnych Szkół MultiSport. Celem tego programu jest „wpisanie” ruchu w życie szkoły i ponowne wyrobienie w dzieciach nawyku poruszania się. Dnia 02.02.2018 r. przez koordynatora projektu zostały w naszej szkole przeprowadzone Warsztaty Konsultacyjne, na które zostali zaproszeni rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Podczas warsztatów zostały przedstawione założenia programu oraz zastanowiliśmy się wspólnie, jakie proste zmiany, możemy wprowadzić w naszej szkole i jej najbliższym otoczeniu, żeby stały się miejscami sprzyjającymi codziennej aktywności uczniów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za przybycie i czynny w nich udział. O dalszych działaniach w ramach programu będziemy informować na bieżąco.

Galeria zdjęć –> kliknij