#przerwanaczytanie

26 października w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja „Przerwa na czytanie”.  W tym roku można było skorzystać nie tylko z tradycyjnej książki papierowej, ale również z e-booków oraz synchrobooków  zamieszczonych i udostępnionych bezpłatnie na LEGIMI. Tradycyjnie w holach szkoły wykładano książki, z których można było skorzystać na przerwie. Czytaliśmy w klasach, na korytarzach, w świetlicy, bibliotece, sekretariacie, gabinecie Dyrektora… Słowem – wszędzie, gdzie tylko się dało. Niektórzy tak się zaczytali, że wypożyczali po  akcji książki, które zaczęli czytać na przerwie. I o to właśnie chodzi! Może ktoś (mowa tu   o tych nieczytających codziennie) kiedyś trafi na swoja książkę i zakocha się w czytaniu. Tego życzymy sobie i innym, by mieli frajdę z przeżywania przygód z książkami.

Galeria