Warsztaty origami w bibliotece „Blog”.

Dnia 5 marca 2018 r. miłośnicy niełatwej sztuki składania papieru z klasy 4 c, wzięli udział w  warsztatach origami w miejskiej bibliotece „Blog” na ulicy Perseusza. Podczas zajęć uczniowie mogli przekonać się, że z papieru można „wyczarować” prawie wszystko. Dzięki pomocy pani Ewy Błaszczyk, prowadzącej zajęcia, uczniowie własnoręcznie wykonali figurkę zająca wielkanocnego oraz motyla. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały również informacji o historii i tradycjach, związanych z tą niesamowitą techniką. Po trudach pracy był również czas na zabawę. Dzieci miały okazję skorzystać z nowoczesnej podłogi interaktywnej oraz  stołu edukacyjnego. Zabawy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które oferuje odwiedzającym biblioteka, dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Galeria zdjęć –> kliknij